GOFROBUS - cieplutkie gofry z cukrem pudrem 6-7 grudnia w Lublinie

.

Już w najbliższy weekend (6-7.12.2014 r.) do Lublina przyjedzie nietypowy pojazd! Gofrobus, bo o nim mowa, stanie na Placu J. Czechowicza, gdzie za każde słodkie słowo i miły gest otrzymamy cieplutkiego gofra z cukrem pudrem. O przyjeździe gofrobusa do Lublina zdecydowali internauci.
Gofrobus po raz pierwszy pojawił się w polskich miastach zimą 2013 roku. Zawitał wówczas do Krakowa i Wrocławia. Akcja dzielenia się życzliwością została przyjęta z ogromnym entuzjazmem, dlatego organizatorzy postanowili ją powtórzyć, ale tym razem o wybór lokalizacji poprosili internautów. Skorzy do komplementów i sympatycznych gestów Lublinianie walczyli o pierwszy przyjazd gofrobus do ich miasta i… udało się! Spotykamy się więc na Placu J. Czechowicza, gdzie gofrobus będzie stał w najbliższy weekend w godzinach 11:00 – 19:00.

Co jest niezbędne do dobrej zabawy? Uśmiech i chęć dzielenia się życzliwością. Przyjdź na Plac, powiedz komuś nieznajomemu albo bliskiej ci osobie coś miłego lub uczyń w jej kierunku jakiś sympatyczny gest, a potem rozkoszuj się pysznymi goframi z cukrem pudrem Cukier Królewski. A jeśli już nie możesz doczekać się na zimę, przyciśnij duży czerwony guzik znajdujący się na gofrobusie i zobacz, co się stanie…
 Czekamy na Ciebie w sobotę i niedzielę w godzinach 11:00 – 19:00!Szukam Lublin

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *